Kompleksowy zabieg arosha z autorskim masażem antycellulitowym
(uda, brzuch, pośladki)

Wyszczuplanie przez owijanie! Bezinwazyjny, kompleksowy zabieg modelujący sylwetkę, redukujący cellulit, ujędrniający i liftingujący. Rewolucyjny sposób na szybką redukcję centymetrów w obwodzie! Relaks i skuteczność w jednym. Bandaże Arosha sprawiają, że ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej i szybciej, niż gdyż odbywa się to stopniowo.

Jakie efekty można uzyskać dzięki bandażom Arosha?

  • redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej,
  • pobudzenie mikrokrążenia,
  • ujędrnienie i nawilżenie skóry,
  • zmniejszenie obwodu miejsca zabiegowego,

Na jakie okolice ciała można stosować bandaże Arosha?
Bandaże stosujemy na wybraną okolicę: nogi, pośladki, brzuch, ramiona lub biust.

Jak wygląda zabieg z użyciem bandaży Arosha?
Zabieg poprzedzony jest peelingiem, który poprawia wchłanianie przez skórę aktywnych składników. Wybrany obszar ciała owija się specjalnie dobranym rodzajem bandaża. Końcowym etapem kompleksowego zabiegu jest autorski manualny masaż.

PROGRAMY AROSHA

  • ADIPOCEL KIT – program opracowany do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Łączy działanie różnych składników aktywnych, mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz zapobieganie deformacji włókien kolagenowych – czynników, które są odpowiedzialne za powstawanie cellulitowych grudek na skórze.
  • OEDEMACEL KIT – program dedykowany do walki z cellulitem obrzękowym. Specjalnie opracowana kombinacja aktywnych składników, które zastosowane jednocześnie, współdziałają i wzmacniają swoja skuteczność w zwalczaniu pierwotnych przyczyn powstawania cellulitu, tj. rozszerzenia naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowego gromadzenie płynów.
  • FIRMING KIT – program skoncentrowany na poprawie jakości skóry, silnie ujędrniający, modelujący i głęboko nawilżający.

Dla uzyskania najlepszych efektów warto wykonać serię 6-8 zabiegów 1-2 razy w tygodniu.

regeneruje

zapobiega urazom

oczyszcza organizm

Zadzwoń 512 268 770